موشن گرافیک اپلیکیشن جوی

اپلیکیشن جوی شما را از داشتن تعداد زیاد اپ ها بر روی گوشی هوشمندتان بی نیاز خواهد کرد و به راحتی قادر خواهید بود کارهای خود را بصورت هوشمند مدیریت کنید.

شرکت پدیده ارتباط پرستو نرم افزار جوی را پیاده سازی کرد، نرم افزاری که کاربران توسط آن قادر به انجام بسیاری از امور روزانه و کسب و کار خود خواهند بود ، می‌توانند با دیدگاههای اطراف خود آشنا شوند و کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند.

به وسیله جوی شما می‌توانید محیط اطراف خود را بهتر و بیشتر بشناسید و محکم و مطمئن گام بردارید و در هر زمان و مکان به کار خود مشغول بوده و کسب درآمد کنید.

این نرم افزار برای دو گروه کاربران عادی و صاحبان مشاغل سود آور است به این صورت که کاربران عادی می‌توانند کالاهای بلا استفاده ، خودرو ، املاک و هرچه که به آنها تعلق دارد را به فروش برسانند. زمانی که دیگر کاربران به آگهی شما بر می‌خورند ، می‌توانند آن را مشاهده کرده، بپسندند و نظر دهند و یا حتی آن را به عنوان علاقه مندی برگزینند. اما صاحبان مشاغل، این نوع از کاربران می‌توانند به عنوان مدیر، متصدی یا مالک یک کسب و کار مثل آموزشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و… در کمتر از ۱۰ دقیقه واحد خود را در این نرم افزار ثبت و به دیگران معرفی کنند همچنین در هر زمان نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

هدف جوی آن است که با به کار گیری از فناوری مدرن و ارائه خدمات با کیفیت جهانی فراتر از تصورات را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان، محقق سازد.

  • سال تولید :1395
  • سفارش دهنده :شرکت پدیده ارتباط پرستو
  • آدرس اینترنتی :www.jooooi.ir