موشن گرافیک اپلیکیشن همکلاسی

نرم افزار مدیریت مدارس همکلاسی ابزاری جهت حرکت به سوی آموزش و ارزیابی الکترونیک و مدرسه الکترونیک می‌باشد. این نرم افزار تمامی جنبه های مدیریت مدرسه هوشمند را مدنظر دارد و امکانات مختلفی برای دانش آموزان و اولیای آن‌ها، مدیران ، معلمان و سایر کادر اداری و آموزشی مدرسه فراهم کرده است. از وب سایت مدرسه در ساده ترین سطح گرفته تا برگزاری آزمون های آنلاین حرفه ای و پیشرفته که هیچ مشابهی برای آن نمی‌توان یافت.

در این نرم افزار می‌توان امور آموزشی، تحصیلی و موارد مربوط به انضباط دانش آموزان را مدیریت کرد که این فقط یک نمونه از امکانات گسترده آن می‌باشد. کارنامه ها نیز به لحاظ ساختار منحصر به فرد بوده و مدیران و سایر کاربران می‌توانند به عنوان ابزاری جهت سنجش عملکرد دانش آموزان از آن استفاده کنند که با نمودارها و گزارش های آماری و تصویری همراه است.

توسط این نرم افزار که قابلیت ایجاد ارتباط درون سیستمی و برون سیستمی دارد، مدیران می‌توانند با کادر اداری و آموزش خود و همچنین با دانش آموزان و اولیای آن‌ها ارتباط برقرار کنند. این ویژگی سامانه پیامکی بوده و بدون هزینه می‌باشد و امکان ارتباط گسترده را بین تمامی اعضایی که به گونه ای با مدرسه مرتبط هستند را فراهم می‌نماید. همچنین به اولیا این امکان را می‌دهد که به سادگی از وضعیت تحصیلی و انضباطی فرزندان خود مطلع گردند.

پورتال مدارس نرم افزار مدیریت مدرسه هوشمند همکلاسی (وب سایت مدرسه)، برای مدارس بزرگ و بنام، اهمیت زیادی دارد، زیرا این نرم افزار یکی از مواردیست که به صورت اختصاصی جهت استفاده در مدارس هوشمند ایجاد شده است و نگه داری و به روز رسانی وب سایت مدرسه را برای مدیران لذت بخش می‌کند.

از دیگر ویژگی های این سامانه می‌توان به ایجاد وبلاگ اختصاصی برای کادر آموزش مدرسه اشاره کرد که از این طریق می‌توانند با دانش آموزان خود ارتباط داشته باشند و هرگونه موردی را با آن‌ها به اشتراک بگذارند.

بانک سوال همکلاسی دارای گستره ای کامل از سوالات امتحانی اعم از تشریحی، تستی، صحیح و غلط، تطبیقی و… می‌باشد که باعث شده است تا دانش آموزان به منابع درسی و سوالات مهم و کلیدی دسترسی همیشگی داشته باشند. همچنین این بانک منبعی برای طرح سوالات آزمون آنلاین است که در آخر ارزیابی و مقایسه عملکرد دانش آموزان را به همراه دارد.

حضور و غیاب و کنترل تردد دانش آموزان، امور شهریه و پرداخت آنلاین، وجود سیستم حسابداری و گزارشات مالی، کاربر پسند بودن محیط کاربری، همه و همه از ویژگی های است که به وجود این سامانه برای مدارس تاکید دارد.

سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی، گامی به سوی مدرسه الکترونیک و بدون کیف.

  • سفارش دهنده :شرکت مهندسی راهبرد رایانه رستاک
  • سال تولید :1396
  • آدرس اینترنتی :www.hamkelasisoftware.com