تیزر تبلیغاتی دستگاه خوشبو کننده اسپادانا

شرکت مهر آذین اسپادانا تولید کننده انواع محصولات بهداشتی پلاستیکی ساختمانی می‌باشد که در سال ۱۳۸۳ شروع به کار نمود و هم اکنون به عنوان اولین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب و خوشبو کننده هوا در ایران فعالیت می‌کند.

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوای اسپادانا محیطی خوشبو را در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اهمیت استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا :

متأسفانه انسان ها حدود سه چهارم از طول عمر خود را در فضاهای بسته منزل ، محل کار ، سرویس بهداشتی و… سپری می‌کنند. حال این بستگی به خود ما دارد که آیا میخواهیم در محیطی خوشبو نفس بکشیم با محیطی آکنده از بوهای ناخوشایند؟!

برای داشتن محیطی خوشبو می‌توان از برخی مواد طبیعی استفاده کرد ولی این مواد دو ایراد اساسی دارند: یکی عدم کنترل میزان بوی آنها و دیگری اکسیده شدن این بوها با هوا و از بین رفتن بو در زمانی تقریبا کوتاه.

و اما راه حل :

استفاده از دستگاه اسپری خوشبو کننده ی هوا علاوه بر آن که ایرادهای مواد طبیعی را ندارد و همچنین دسترسی به آن بسیار راحت تر از اسپری های خوشبو کننده است، دارای تنظیماتی نیز می‌باشد که با اعمال آن می‌توانید بدون دخالت دست، در فاصله های زمانی معین با پاشش خودکار اسپری به صورت ۲۴ ساعته از محیطی خوشبو لذت ببرید.

ضمانت، خدمات فروش ، خدمات پس از فروش و کیفیت بالای محصولات اسپادانا، از اولویت های اصلی این شرکت جهت تامین رضایت مشتریان عزیز می‌باشد.

  • سفارش دهنده :شرکت اسپادانا
  • سال تولید :1395
  • آدرس اینترنتی :www.espadanaco.com