موشن گرافیک سیرن وب شیراز

مرکز تخصصی طراحی وب سیرن، ارائه دهنده خدماتی چون طراحی وب سایت، سئو ، عکسبرداری صنعتی ، طراحی گرافیک و ارائه پنل های دیجیتال مارکتینگ و تجاری در جنوب کشور می‌باشد که از سال ۱۳۹۲ با برند سیرن شروع به فعالیت نمود.

سیرن وی با تلفیق هنر و علم برنامه نویسی و با به کار گیری علم سئو و بهینه سازی وب ، تجارت شما را متحول می‌نماید. همچنین طراحی و بهینه سازی بیش از ۳۰۰ پروژه وب سایت ، کارشناسان با تجربه و آکادمیک و مشاوره های رایگان در زمینه طراحی سایت و سئو ، اطمینان خاطریست که سیرن به مشتریان عزیز خواهد داد.

با انتخاب سیرن، افراد با جدیدترین و به روزترین اطلاعات در حوزه طراحی و بهینه سازی وب سایت آشنا خواهند شد. وب سایت پیاده سازی شده باید به گونه ای باشد که در موتورهای جستجوگر شناخته شود و از رقبای تجاری خود پیشی بگیرد به همین خاطر رعایت اصول سئو در طراحی سایت باعث می‌شود تا وب سایت مورد نظر در رتبه های بالایی در موتور جستجوگر گوگل قرار گیرد.

هدف شرکت سیرن وب، طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. پس از درخواست مشتری ابتدا قرار داد بسته میشود سپس قالب مورد نظر انتخاب شده ، اطلاعات لازم از مشتری دریافت می‌شود و پس از مشاوره و ارائه راهکارهای لازم، وب سایت در کمترین زمان پیاده سازی خواهد شد.

فعالیت های اصلی این شرکت عبارتند از طراحی سایت، تولید و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ارائه‌ خدمات مشاوره و آموزش. سیرن همواره در فعالیت های خود سعی داشته است در تحقق سه اصل زیر کوشا باشد :

۱. سودآفرینی برای مشتریان

۲. ارائه خدمات در سطح بالاتر از تعهدات داده شده برای دستیابی به رضایت کامل مشتری

۳. آموزش مداوم به پرسنل شرکت، آموزش مشتریان و درنهایت آموزش رایگان عمومی جهت ارتقا فرهنگ استفاده درست از اینترنت به عنوان یک ابزار تجاری

  • سفارش دهنده :سیرن وب شیراز
  • سال تولید 1395
  • آدرس اینترنتی :www.sirenwebdesign.ir