تیزر تبلیغاتی شرکت اُبو دیزاین

اُبودیزاین زیر مجموعه ای از هلدینگ گل خندان تجارت می‌باشد که وارد کننده و عرضه کننده تزئینات و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان مثل کفپوش، دیوارپوش، دیوارکوب، لمینت، کاغذ دیواری، پارکت، چمن مصنوعی و دیگر محصولات ساختمانی بوده و بیش از ۱۰ سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند.

اُبودیزاین با عرضه بهترین و شیکترین محصولات و تجربه ای که در زمینه دکوراسیون و تزئینات ساختمان دارد، در محیطی شیک آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. همچنین با دانستن نیاز بازار و از طرفی با افزایش تنوع محصولات همراه با بازارهای جهانی و استفاده جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت ساختمان باعث رشد و ارتقاء برند اُبودیزاین و مجموعه گل خندان تجارت شده است.

این شرکت در سال ۱۳۹۴ سرویس ماشین اُبوپلاس را آغاز نمود که با استقبال طیف وسیعی از فروشندگان نمایندگان حوزه دکوراسیون قرار گرفت و امروزه در ۹ استان سرویس دهی می‌کند. این سرویس محصولات و کالاهای شرکت اُبودیزاین را به خریداران در محل عرضه می‌نماید که این حضور در محل باعث می‌شود هارمونی محصولات با اِلمان های موجود در پروژه تطبیق داده شوند.

از ویژگی های فروشگاه سیار اُبوپلاس این است که این سرویس ابزار تبلیغ مناسبی برای بالا بردن فروش فروشگاه‌ها در همان محدوده فعالیتشان می‌باشد و از طرفی در هرجای ایران و در هر مناسبتی فروشگاه‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

  • سفارش دهنده :شرکت ابودیزاین
  • سال تولید :1396
  • آدرس اینترنتی :www.oubo.ir