اولین رویداد بزرگ مدیران الماسی

اولین رویداد مدیران الماسی توسط موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم در ۵ اسفندماه سال ۱۳۹۵ و با رویکرد فروش و بازاریابی برگزار شد.

این رویداد با موفقیت و استقبال بی نظیر و پرشور مخاطبین و مدیران رو به رو شد و این موسسه را بر آن داشت تا از همان روزها برای برگزاری رویداد بعدی برنامه ریزی کند. تا کنون ۳ همایش مدیران الماسی برپا شده است و چهارمین همایش نیز در ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

این سمینارها توسط موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برپا می‌شوند. موسسه فن آوران حکیم با سابقه درخشان خود بیش از ۱۰ سال است که همایش ها و سمینارهای کاربردی در زمینه مدیریت تجارت و کسب و کار برگزار می‌کند و تا کنون میزبان ۵۰۰۰ مدیر توانمند کشور در این سال‌ها بوده است.

نحوه شکل گیری مدیران الماسی

پس از سال‌ها برگزاری همایش‌ها و دوره های مختلف در اصفهان با حضور بسیاری از مدیران ارشد استان، موسسه فن آوران حکیم بر آن شد تا با برگزاری یک رویداد بزرگ بتواند علاوه بر افزایش دانش مدیران و توانمندی  آنان در بخش مدیریت، امکان ارتباطات وسیع کاری و تجاری را بین آنان فراهم کند تا دیگر نیازی به سفرهای پر هزینه و وقت گیر به دیگر شهرهای کشور نباشد. به همین منظور سمینار مدیران الماسی شکل گرفت.

چرا الماسی؟

نام الماسی از آن جهت به این سمینارها داده شد تا شکل گیری الماس تحت فشار و حرارت و تبدیل شدن آن به یک کانی ارزشمند و درخشنده را یاد آور شود. امروزه مدیران طی چالش های مختلف و مشکلات کاری خود به تجارب و دانش ارزشمند دست می‌یابند. هدف از رویداد مدیران الماسی نیز تربیت مدیران دانش محور، ارزشمند و سخت کوش است که در کسب و کار خود بهترین اند.

  • سفارش دهنده :موسسه فن آوران حکیم
  • سال تولید :1395
  • آدرس اینترنتی :www.modiranevent.ir