دومین رویداد مدیران الماسی

پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین رویداد بزرگ مدیران الماسی در ۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ که با هدف فروش و بازاریابی برپا شد، دومین رویداد مدیران الماسی در ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.

این رویداد با رویکرد توانمند سازی مدیران و مشاغل در چالش های اقتصادی روز و همچنین مدیریت عالی تجارت و کسب و کار ، میزبان مدیران عامل و ارشد سازمان‌ها و صنایع مختلف بوده است.

این سمینارها توسط موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برپا می‌شوند. موسسه فن آوران حکیم با سابقه درخشان خود بیش از ۱۰ سال است که همایش ها و سمینارهای کاربردی در زمینه مدیریت تجارت و کسب و کار برگزار می‌کند و تا کنون میزبان ۵۰۰۰ مدیر توانمند کشور در این سال‌ها بوده است.

نحوه شکل گیری مدیران الماسی

پس از سال‌ها برگزاری همایش‌ها و دوره های مختلف در اصفهان با حضور بسیاری از مدیران ارشد استان، موسسه فن آوران حکیم بر آن شد تا با برگزاری یک رویداد بزرگ بتواند علاوه بر افزایش دانش مدیران و توانمندی  آنان در بخش مدیریت، امکان ارتباطات وسیع کاری و تجاری را بین آنان فراهم کند تا دیگر نیازی به سفرهای پر هزینه و وقت گیر به دیگر شهرهای کشور نباشد. به همین منظور سمینار مدیران الماسی شکل گرفت.

چرا الماسی؟

نام الماسی از آن جهت به این سمینارها داده شد تا شکل گیری الماس تحت فشار و حرارت و تبدیل شدن آن به یک کانی ارزشمند و درخشنده را یاد آور شود. امروزه مدیران طی چالش های مختلف و مشکلات کاری خود به تجارب و دانش ارزشمند دست می‌یابند. هدف از رویداد مدیران الماسی نیز تربیت مدیران دانش محور، ارزشمند و سخت کوش است که در کسب و کار خود بهترین اند.

  • سفارش دهنده :موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم
  • سال تولید :1396
  • آدرس اینترنتی :www.modiranevent.ir