موشن گرافیک سامانه 33193 درشکه

اولین ویدیو از کمپین ویدیو مارکتینگ سامانه 33193

 

نرم افزار درشکه با بهره گیری از توان داخلی در زمینه اپلیکیشن های کاربردی در حوزه حمل و نقل طراحی و ساخته شده است . در این برنامه شما میتوانید با بهره مندی از ناوگان حملو نقل درون شهری مجاز و دارای کارت شهری ( صرفا خودروهای تاکسی) سفر امنی را تجربه نموده و با کمترین هزینه سریعترین سرویس خدمات حمل ونقل درون شهری را دریافت نمائید. . همچنین رزرو کردن سفر و سفرهای تخفیف دار و رایگان از امکانات این نرم افزار می باشد . نکته حائز اهمیت این است که کلیه خودروهای ناوگان مورد استفاده در درشکه صرفا خودروهای تاکسی زرد و دارای کارت شهری می باشد.
شما از طریق سامانه درشکه با شماره گیری ۳۳۱۹۳ میتوانید از هرکجا که هستید بدون نیاز به اینترنت و تلفن همراه هوشمند از خدمات این شرکت بهره مند شوید. همچنین با نصب اپلیکیشن دُرشکه بر روی گوشی هوشمند خود تنها با دو کلیک مبدا و مقصد حود را انتخاب کنید و پس از مشاهده هزینه سفر با ارسال درخواست خودرو،در کوتاهترین زمان سفر خود را آغاز کنید.
علاوه بر تاکسی آنلاین، درشکه خدمات دیگری همچون اسباب کشی منزل، امداد خودرو، دکتر و پرستار، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، پیک و وانت آنلاین، نظافت کار و… را به صورت تمام وقت ارائه می‌دهد.

با امید ارتقاء کیفیت روز افزون برای مشتریان عزیز

  • سفارش دهنده :سامانه 33193
  • سال تولید :1397