ویدیو اول از کمپین ویدیو مارکتینگ اپلیکیشن چارسو

استاپ موشن اپلیکیشن چارسو ساخته شده توسط تیم رشامدیا
با استفاده از اپلیکیشن چارسو تمامی خدمات منزل و مرتبط با ساختمان را در اختیار داشته باشید و وقت خود را برای لذت بردن از زندگی در کنار خانواده صرف کنید .
خدماتی هم چون تاسیسات لوله کشی ، سرمایش و گرمایش ، نقاشی و رنگ آمیزی ، دکوراسیون داخلی ، درب و پنجره ، آسانسور ،خدمات برق و سیستم های هوشمند ساختمان ، سیستم های امنیتی ، نظافت ، جا به جایی و صد ها خدمت دیگر همراه با بهترین متخصصان در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت
امروزه با افزایش روز افزون مشغله های جدید برای گذران امور زندگی ،وقت گران مایه خود را صرف اموری سخت مانند خرابی های منزل و یا مسائل کلیشه ای شبیه به آن می کنیم.
با توسعه ی اینترنت و ایده های نو و خلاقانه و به عنوان یک گروه کاملا حرفه ای و با این طرز تفکر که هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت که نتوانیم به آن فائق آییم سعی بر آن شده است که پاسخی درخور برای تمامی این دغدغه ها داشته باشیم.
تیم چارسو همواره ایده های نو را به تفکرات سنتی و قدیمی ترجیح میدهد و ماموریتش به حداکثر رساندن سطح کیفیت خدمات و رضایت مشتری و همچنین ایجاد حداکثری اشتغال که دغدغه همیشگی کشور می باشد.
این تیم بر این باور است که با تمامی توان ، تجربه و بهره گیری از نیروهای متخصص خود در سراسر کشور با انتشار تجربه ای عالی نزد مشتریان خود با در نظر گرفتن سه اصل مشتری مداری، نوآوری و شکیبایی این افتخاررا خواهد داشت که در خدمت مردم خوش ذوق ایران زمین خدمات خود را ارائه دهد.

چارسو با کادر مجرب خود آماده ارائه و سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

  • سفارش دهنده:اپلیکیشن چارسو
  • سال تولید :1397